Novinky

Vítězná Goldy ve Velké Chuchli

11.06.2012 17:30
Včerejší start ve Velké Chuchli se povedl přímo na jedničku. Pětiletá Goldy vyhrála o půl délky před Alone rovinu IV. kategorie na 2600 metrů. V jejím sedle byl ž. Jaromír Šafář, který na ni slavil již druhý triumf.

Video o Goldrunovi

06.06.2012 07:15
Anežka Charousková vytvořila video o našem ryzákovi Goldrunovi. Zde naleznete odkaz.

Goldy zpět do Chuchle

05.06.2012 18:39
Na neděli do Velké Chuchle je vyslána Goldy, která poběží rovinu na 2600 metrů a do jejího sedla usedne ž. Jaromír Šafář.

Fotky z 3.6. (Velká Chuchle)

04.06.2012 16:42
Trafficovo 2. místo v rovině III. kategorie na 1400 metrů. Fotky zde

Potřetí druhé místo!

03.06.2012 15:10
Traffic Tour potřetí druhý!! Třetí Fíkův start proběhl opět ve Velké Chuchli a potřetí to bylo jeho druhé místo.

Přihláška do Velké Chuchle

31.05.2012 21:39
Na dostihový den ve Velké Chuchli, který se bude konat 10.6. je do roviny IV.kategorie na 2600 metrů přihlášená Goldy.

Fotky z Pardubic

31.05.2012 21:36
Fotky z Pardubic jsou pro Vás připraveny na rajce.net Božetěch a Goldy

Podaří se Traffic Tourovi dosáhnout vítězství?

29.05.2012 15:55
Na neděli do Velké Chuchle se vyráží s Traffic Tourem, kterému se v Chuchli daří. Před měsícem zde byl druhý a před 14 dny doběhl po boji o nos druhý před Agresí. V rovině III. kategorie na 1400 metrů bude v jeho sedle poprvé ž. Jan Rája.

Pardubice s vítězstvím!

26.05.2012 22:25
Pardubice s vítězstvím!!! Devítiletý tmavý hnědák Božetěch odvodil dostih stylem start-cíl. Podle očekávání se držel jako obvykle na vedoucí pozici a v polovině dostihu odskočil od pole a získal dvoudélkový náskok, který si udržel až do cíle. Pro Božetěcha to bylo jeho druhé vítězství v...

Goldy a Božetěch v Pardubicích

22.05.2012 16:21
V sobotu se v Pardubicích poběží 1. kvalifikace na Velkou Pardubickou steeplechase.! Pětiletá Goldy poběží steeplechase pro 4 a 5 leté klisny a v jejím sedle bude poprvé Martin Liška. Na poslední chvíli byl dohlášen Božetěch, který poběží steeplechase na 3400 metrů a jeho jezdeckým partnerem...
Záznamy: 231 - 240 ze 261