Novinky

Božetěch znovu do Pardubic

27.06.2012 07:05
V sobotu se běží v Pardubicích 2. kvalifikace na VP. V rámcovém dostihu dne tj. steeplechase III. kategorie na 3900 metrů poběží Božetěch, který se zde dokázal minulý měsíc prosadit stylem start-cíl a vyhrát. Jeho jezdeckým partnerem...

Prázdninový kurz jezdeckého výcviku

25.06.2012 20:00
Již tradičně každým rokem o prázdninách pořádá naše stáj prázdninový kurz jezdeckého výcviku. Veškeré informace naleznete v odkazu.

Fotky z hobby v Hnanicích

24.06.2012 19:42
Dneska se jelo do Hnanic, kde se uskutečnil skokový veřejný trénink. Zde naleznete odkaz na fotky.

Trénink v Kolesech

23.06.2012 15:00
V sobotu se vyrazilo do Koles na práci s Incomem a Božetěchem. Druhý zmiňovaný je náhlašen do Pardubic do steeplechasu III. kategorie na 3900 metrů. Zde naleznete odkaz na fotky.

Fotky Lady Lon z Pardubic

21.06.2012 16:19
Odkaz na fotky naleznete zde.

Božetěch v Pardubicích

21.06.2012 16:17
V sobotu 30.6. se v Pardubicích poběží 2. kvalifikace na VP. Do steeplechasu III. kategorie na 3900 metrů je přihlášen Božetěch, který svůj poslední start proměnil ve vítězství. Stalo se tak, když 26.5. v Pardubicích vyhrál stylem start-cíl s Martinem Liškou.

Další vítězství v Pardubicích LADY LON

16.06.2012 19:55
V závěrečném dostihu dnešního pardubického dne zvítězila jistě čtyřletá Lady Lon. Pro kobylku to byl její třetí překážkový start a druhé vítězství v životě. V jejím sedle byl žák Radek Man.