Novinky

Tři zástupci v Praze

15.09.2015 14:25
V neděli se vydáme do Prahy hned se 3 zástupci. V rovině V. kategorie na 1400 m bude startovat tříletý IRION (j.Borč). V rovině IV. kategorie na 1200 m startuje POULINE (ž.Foret) a v rovině III. kategorie poběží TRAFFIC TOUR (j.Velek).

Výsledky Praha 6.9.

08.09.2015 10:51
POULINE se umístila na 5.místě (R. IV.1400m) a MONTEPUCINI se umístila na 9.místě (R.IV. 1800m).

Praha se dvěma zástupci

02.09.2015 14:54
V neděli se vydáme do Prahy. V rovině IV.kategorie na 1400 m poběží POULINE (j.Borč) a v rovině IV.kategorie na 1800 m bude startovat MONTEPUCINI (am.Slámová).

Elegant Devil v Netolicích na 3.místě

24.08.2015 15:41
ELEGANT DEVIL se včera pod M. Liškou umístil na krásném 3.místě, když na vítěze ztrácel pouhou délku a půl. (Stcc, III. 4100 m)

Neděle patří Netolicím

19.08.2015 11:22
Neděli strávíme v Netolicích. Ve Velké ceně Netolic (Stcc, III. 4100 m) se představí ELEGANT DEVIL a v sedle bude mít M. Lišku.

Pucini a Pouline do Varů

11.08.2015 20:51
V neděli se vydáme do Karlových Varů. V rovině IV.kategorie na 1600 m bude startovat MONTEPUCINI (j.Borč) a v rovině III.kategorie na 1400 m se představí POULINE (j. Borč).

Vítězství a druhé místo z Lysé

08.08.2015 22:31
Vítězství a druhé místo vezeme z Lysé nad Labem! MONTEPUCINI vyhrál jistě rovinu IV.kategorie na 1700 m (ž. Murzabayev) a POULINE se umístila na 2.místě (j. Borč).

Tři zástupci v Lysé nad Labem

04.08.2015 15:10
V sobotu se vydáme do Lysé nad Labem. Naši zástupci se představí ve třech dostizích. V rovině IV.kategorie na 1300 m bude startovat POULINE (j. Borč). V rovině IV.kategorie na 1700 m se představí MONTEPUCINI (ž. Murzabayev) a v rovině IV.kategorie na 2200 m bude startovat GOLDY(ž.Šafář).

Brigantia se dvěma zástupci

15.07.2015 07:49
Dva zástupci stáje Brigantia.   Zítra se v Praze představí ryzák MONTEPUCINI, který poběží R V.kategorie na 1800 m. V sedle bude j. Borč. V neděli se vydáme do Koles. Stcc V. kategorie na 3700 m poběží VITALITA, v sedle opět s j. Borčem.

V Mimoni dvakrát na tabuli

12.07.2015 20:39
Dnes jsme měli v Mimoni 2 zástupce. V rovině IV.kategorie na 1400 m se POULINE umístila na 2.místě (j.Borč) a v hlavním dostihu odpoledne (R, III. kategorie na 2400 m) se GOLDY umístila na 3.místě (j.Borč).
Záznamy: 21 - 30 ze 261